TĚHOTENSKÁ JÓGA

GRAVIDJÓGA, nebo také jóga pro těhotné je ideálním cvičením v období těhotenství.

Jde o jemnou techniku, jak se protáhnout a posílit své tělo s ohledem na stav těhotenství. Cviky vychází z klasických ásan hatha jógy, ale jsou upraveny podle potřeb nastávajících maminek. V každé lekci jsou zařazena dechová cvičení-pránájáma a také uvolňující závěrečná relaxace, kterou jistě oceníte v rámci příprav na porod.

Je jóga vhodná pro každou těhotnou?

Cvičení jógy je velmi individuální záležitost, není potřeba srovnání s ostatními, vše plyne v souladu s neubližováním a to ani sama sobě. Když si toto dovolíme, můžeme se lépe naladit na své vlastní potřeby a pocity a to nejdůležitější, naladit se na miminko.

Pokud se cvičením jógy začínáte, je vhodné přijít na lekce až od druhého trimestru.

Praktikujete už jógu a chtěla byste pokračovat v těhotenské józe i v prvním trimestru? Kontaktujte mě.

Nejlepší příprava na porod je těhotenská jóga

KDE MŮŽU ZAČÍT CVIČIT?

Pregnancy Yoga, Fitness concept. Torso close-up of two beautiful young pregnant yoga models working out indoors. Pregnant fitness women meditating in class. Hands in Namaste. Horizontal image

Skupinové lekce

Vedu skupinové lekce pro těhotné v Plzni. Přijďte se protáhnout, uvolnit si od bolesti zad, dopřát si relaxaci v těhotenství. Každá lekce je jiná, ale vždy je uzpůsobuji pro všechny tři trimestry v těhotenství.

Individuální lekce

Individuální lekce pro těhotné se konají u vás doma. Můžeme se zaměřit na úlevu od bolesti zad, na protažení, nebo posílení. Nabízím také delší pravidelné relaxace v klidu vašeho domova. Nabízím také vedenou meditaci.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.