ženy.

PROBUĎ V SOBĚ BOHYNI

Přijmi pozvání do světa nespoutaných, divokých žen, bohyní dnešní doby. Dovol si plně a vědomě užívat všechny archetypy ženské duše.

rituály jako každodenní součást života ženy

O MNĚ

Jmenuji se Ája Kykal Csöszová a provázím v Plzni ženské kruhy, provádím ženy přechodovými rituály, pořádám oslavy kola roku v ženském kruhu.

průvodkyně

K

R

U

H

Y

Ženský kruh je bezpečný prostor pro sdílení a osobní růst každé ženy. V kruzích se věnujeme tématům cyklické ženy a cykličnosti, posvátné luně, tanci, zpěvu, relaxaci, společné meditaci a mnohým dalším.
Provázím ženy přechodovými rituál jako jsou rituál menarché, předporodní rituál Požehnání k porodu, poporodní rituál uzavírání kostí a další. V rámci ženských kruhů nabízím ženám prožitky rituálů spjatých s cyklem luny, s kolem roku, nebo osobní drobné každodenní rituály.

R

I

T

U

Á

L

Y

S

E

M

I

N

Á

Ř

E

Kromě ženských kruhů nabízím také semináře a kurzy, kde se intenzivněji zabýváme jedním tématem. Např. kurzy ženské bylinné napářky, kurz volné menstruace, kurzy cvičení pánevního dna a jiné.
Nejen v rámci ženských kruhů a rituálů nabízím malování hennou na tělo. Samotné malování hennou je rituálem oslavy ženské krásy a péče, kterou si může dopřít každá z nás.

H

E

N

N

A

MOTTO

Tvoje štěstí & spokojenost je jen ve tvých rukou.

PŘIDEJ SE DO SKUPINKY

Chceš se alespoň virtuálně propojit s podobně smýšlejícími ženami? Přidej se k nám do facebookové skupinky Ženské kruhy, kde můžeš bez obav sdílet své prožitky při hledání a poznávání tvé vnitřní Bohyně.

co říkají ženy, které se kruhů účastnily

Dříve bych nikdy nevěřila, že se někdy zúčastním ženského kruhu. Když se mi narodila dcera, věděla jsem, že s ní budu chtít mít otevřený, ženský, vztah. Ženské kruhy s Ájou mne v to příjemně nasměrovaly. Otevřely ženskost. A za to moc děkuji, Áji! 😍😘 Rozhodně doporučuji! 😍

- Simona

Děkuji. Děkuji, že jsem na ženských kruzích mohla objevit, rozvinout a nebo naopak uzavřít, co u mě bylo potřeba. Děkuji, že jsem díky gravidjóze mohla prožít krásné zdravé těhotenství bez bolestí a poté přirozený porod po předchozím císařském řezu. To vše pod jemným, laskavým, empatickým a individuálním vedením, lze-li vedením nazvat zcela respektující přístup bez náznaku nátlaku. Ráda se "vrátím." Děkuji.

- Tereza

Doporučuji Áju a Jógu Ženy a děkuji za možnost zklidnění a otevření se při setkávání v ženském kruhu. Moc ráda vzpomínám na příjemně strávený čas, ve kterém jsem alespoň na chvíli mohla zapomenout na běžný shon a ponořit se do sebe ❤

- Lenka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.