Previous slide
Next slide

jóga.

Jóga je mou vášní a posláním. Nabízím lekce jemné hatha jógy v Plzni i dynamické vinyásy pro pokročilé, skupinové lekce gravidjógy a individuální lekce poporodní jógy pro maminky. Lektoruji také skupinové lekce ve firmách, nebo osobní individuální lekce šité klientům na míru.

tečka

jóga
ženy

"Konej dílo, které je tvým údělem, neboť čin je lepší než nečinnost. Ani své tělo by nebylo možné udržet při životě bez činu. Proto vždy bez ulpívání konej činy, které je třeba vykonat, neboť člověk, který koná činy bez ulpívání, dosáhne Nejvyššího."

těhotenská jóga v Plzni

Od roku 2019 vedu lekce těhotenské jógy v Plzni. V současnosti máme menší skupinové lekce v jógovém studiu Sat Nam Plzeň. Těhotenskou jógu vnímám jako důležitou vědomou přípravu k porodu i k nadcházejícímu mateřství. V lekcích kombinuji cvičení podle principů zdravého pohybu, relaxaci a meditaci.

Více o gravidjóze v Plzni →

co říkají ženy, které se mnou cvičily

kdo jsem

Jsem Ája Kykal Csöszová, lektorka jógy a maminka dvou skvělých chlapečků Albíka a Samíka.

Mám certifikát jógového lektora 2. a 3. třídy a specializaci na gravidjógu a poporodní jógu. Vyzkoušela jsem si už několik druhů jógy a učila se od mnoha báječných lektorů. Sama jógu cvičím 15 let a těhotenská jóga, gravidjóga, byla pro mě velkou oporou při obou mých těhotenstvích a porodech. Tyto osobní zkušenosti s nadšením a s pokorou k poznání předávám dál všem ženám, které o to mají zájem.

Lekce jógy v Plzni vedu od roku 2019. 

blog JógaŽeny

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.