3. týden

3. týden

bonusová vinyása lekce

Tento týden mám pro vás jako překvapení bonusovou vinyása lekci. Vinyása flow jóga je typ jógy, který je malinko aktivnější, rychlejší, více ve flow. Protože jsem tenhle typ jógy vždy milovala, rozhodla jsem se natočit ve třetím trimestru (pár dní před porodem) video s tímto typem jógy, protože mně osobně dělal takový typ pohybu po celé těhotenství moc dobře.

Jenže bohužel samozřejmě není tenhle styl jógy pro všechny a už vůbec ne pro všechny těhotné. Lekce je krátká, pokud se rozhodnete si ji zacvičit, poznáte proč.

Zásadním rozdílem mezi vinyása jógou a hatha jógou, jejímiž principy se těhotenská jóga řídí je, že ve flow přecházíme z jedné pozice do druhé. Skoro vždy bez navazující relaxace. Je to taková taneční verze jógy, nejde nám o dokonalé provedení ásany, jde nám o skvělý pocit z pohybu. Proto vám k této bonusové lekci poradím zejména- užijte si to!

Nepřemýšlejte, vypněte, užijte si to tak, jak vám teď v tuhle chvíli vaše tělo dovolí.

Prosím necvičte tuhle bonusovou lekci, pokud máte rizikové těhotenství, pokud se vám nadměrně motá hlava, pokud vám aktivnější pohyb nedělá dobře. Nechte si ji klidně na dny, kdy vás vaše tělo samo zavolá k akci 🙂 Pro klidné dny vyžadující relaxaci a uzemnění je tu lekce 3.týdne.

OM MANI PADME HUM

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.